Körüklü Tente Sistemleri

Körüklü Tente Sistemleri, genellikle  balkon ve camların üst kısımlarına konumlandıırılarak uygulanır. Diğer  tentelerden  farkı olarak yan kısımlarınında kapalı  olması nedeni ile, yanda gelen güneş ışınlarını da keser. Körüklü tentelerin metal aksamı kademeli olduğu için, güneş ışınları hangi yönden  gelirse  gelsin tentenin yönünü istediğiniz gibi ayarlayabilme olanağına sahip olursunuz. Zararlı ”UV” güneş ışınlarını engellediği gibi, Körüklü tente kullanıldığı alanlara  kattığı şıklık ve zarafet sayesinde en çok tercih edilen tente  sistemidir.  Mega Tente Sistemleri   yılların deneyimi ve işini bilen uzman  ekibi  ile bugüne kadar sayısız ölçüde körüklü tente imalatı yapmış ve verdiği hizmet’den memnun müşteri kitlesi oluşturmuştur.

Körüklü Tente Sistemleri, renk kartelası  bakımından oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. İskeletinde kullanılan paslanmaz malzemeler sayesinde uzun bir kullanım ömrüne sahip olan bu bir tente modelidir. Körüklü tente  aynı zamanda manuel açılır kapanır sisteme sahiptir, ve kapandığında çok az yer kaplamaktadır. kafe, restorant,  evlerin cam ve  balkonlarına  monte  edilen bu tente modeli, görünüm bakımından da  mekanlara  oldukça şıklık katar.

koruklu-tente-16-1-1180x600-7_640x325

Mega Körüklü Karpuz Tente

Körüklü Karpuz Tente görüntüsü itibari ile olarak oval bir yapıya sahip olduğu için yaz aylarının en sevilen meyvesi karpuza benzer. Tamda bu nedenle  karpuz tente olarak bilinir. Geniş renk skalası ve modelleriyle evlerini balkonlarında iş yerinin giriş kısımlarında, farklı bir görüntü yaratmak için idealdir.  Görsel açıdan ve konforu aynı anda sunan Karpuz Tente güneş ışıkları ve yağmur kar  gibi dış ortam etkilerinden  kesin bir koruma sağlayabilmektedir.

İnceleyin

Mega Körüklü Tünel Tente

Körüklü Tünel Tente, kullanılacağı yapınının giriş yapısına uygun olarak konumlandırılan, çelik konsrüksiyon körük sistemi ile  demonte avantajı bulunan sabit bir modelidir. Genellikle otel, garaj, girişleri, restorant, eğlence merkezleri, plaza ve iş merkezi  girişlerinde statü farkındalığı yaratmak için tercih edilir. Kullanıldığı yapılarda  bulunduğu alana kattığı şıklık ve zerafet ile ön plana çıkar.

İnceleyin
koruklu-tente-25-1180x600_640x325

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Sistemleri zararlı ışınları, bir koruma faktörü ile bloke ederek altındaki herkesi güneşten ve yağmurdan korur. Mega Tente tarafından sağlanan tenteler yaşamak için daha fazla alan yaratır.

İnceleyin

Pergola Tente

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun; Mega Tente Sistemleri size açık havada ekstra bir yaşam alanı sağlar.

İnceleyin

Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemleri kentsel yaşam tarzını doğa ile birleştirir. Kapak ve kol mekanizması, geri çekildiğinde kapalı bir kaset içinde kalır. Kasetli tentenin düzgün ve ince görünümü zarafetin sadeliğini sevenler için ideal bir modeldir.

İnceleyin