Körüklü Karpuz Tente

Körüklü Karpuz Tente küçük işletmeler için daha fazla tercih edilesi modellerden bir tanesi olan karpuz tente, enine ya da boyuna demirler ile tutturulmuş olan ve duvara monte edilen bir modellemedir. Oval yapısı ile dikkatleri üzerine çeker ve modern yapılanmalardan bir tanesidir. Diğer tente modellerine göre daha görsel bir ifadeye sahip olan bu modelin en büyük avantajı ise her mevsimde rahat kullanım sunuyor olmasıdır. Boyut olarak küçük olduğu için temizlik ve bakım işlemlerinde de sizleri çok fazla zahmete sokmayacak olan modellemelerden bir tanesidir. Yarım karpuza benzeyen bir görüntüsü vardır ve bu görüntünün altında kusursuz bir kullanım yatmaktadır. Dış etkenleri en iyi şekilde absorbe edebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Yağmur suyu tente üzerine düştüğünde direkt olarak yere aka ve aynı şekilde güneş ışınlarını da ters yansıtarak mekanlarınızdan en iyi şekilde uzaklaştırır. Görsel olarak gerçekten ilgi çekici modellerden bir tanesidir ve sırf dekorasyon çalışmalarında fark yaratmak için de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Küçük işletmelerin giriş bölümlerinde kullanımı daha fazla yapılan bu ürün ile birlikte dilerseniz mekanlarınızın reklamlarını da daha kolay bir şekilde yapabilir ve logo baskılı ürünler ile birlikte sizler de mekanlarınıza renk katabilirsiniz. Enine ya da boyuna çizgilerin kullanılması aslında çok fazla şey değiştirmiyor ancak görsel olarak enine demirle işlenmiş modeller daha hoş bir karaktere sahip diyebiliriz.

 

Körüklü Karpuz Tente sistemleri üst kısımdan başlayarak kapatıldığında, eğimi en iyi şekilde sağlayan tente modellerinden bir tanesi olduğunu da belirtmek gerekiyor ve aslında küçük alanlarda en büyük korumayı sağlayan ürünlerdir. Fiyat olarak da gayet uygun rakamlar karşınıza çıkıyor ve aslında modellemeyi popüler kılan detaylardan bir tanesi de budur. Sizler de tercihlerinizi karpuz tentelerden yana yapabilir ve mekanlarınızı dış etkenlerden korumanın yanı sıra görsel olarak da bu alanlara katkıda bulunabilirsiniz. Renk konusunda ok sayıda alternatif var ve bu alternatifler de beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verecektir diye düşünüyorum.

mimari-pergola-slider-16-1-1180x600

Körüklü Karpuz Tente

  • Karpuz tenteler her türlü yapı grubuna ev,otel,restoran,ofis…vb. uygulanabilir. Sistem aksamını çelik yapısı oluşturur.
  • Örtü olarak da akrilik kumaş kullanılmaktadır. Bu iki malzeme birbirine entegre edildikten sonra sistem kullanıma hazır duruma gelmektedir.Her türlü hava koşulundan kullanıcısını koruması mümkündür.
  • Nostaljik görünümünden dolayı tanımladığı alana retro bir anlam vermektedir. Bu sebeple kullanıldığı alana bir sıcaklık kazandırmaktadır.
  • Ağırlıklı olarak bu yapı malzemesi giriş sirkülasyonunu tanımlamak veya pencere grubunu anlamlandırmak için tercih sebebidir.

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Körüklü Tente

Körüklü Tente Sistemleri, genellikle balkon ve camların üst kısımlarına konumlandıırılarak uygulanır. Diğer tentelerden farkı olarak yan kısımlarınında kapalı olması nedeni ile, yanda gelen güneş ışınlarını da keser.

İnceleyin

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Sistemleri zararlı ışınları, bir koruma faktörü ile bloke ederek altındaki herkesi güneşten ve yağmurdan korur. Mega Tente tarafından sağlanan tenteler yaşamak için daha fazla alan yaratır.

İnceleyin

Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemleri kentsel yaşam tarzını doğa ile birleştirir. Kapak ve kol mekanizması, geri çekildiğinde kapalı bir kaset içinde kalır. Kasetli tentenin düzgün ve ince görünümü zarafetin sadeliğini sevenler için ideal bir modeldir.

İnceleyin