Yatay Mafsallı Tente

Yatay Mafsallı Tente Sistemleri zararlı ışınları, bir koruma faktörü ile bloke ederek altındaki herkesi güneşten ve yağmurdan korur. Mega Tente tarafından sağlanan tenteler yaşamak için daha fazla alan yaratır. Kullanılan malzemeler en yüksek kalitede ve geniş bir kullanım yelpazesi sunar Hava şartlarına dayanıklı, sağlam ve çok yönlüdürler. ve en kalitelisi – Mega Tente Sistemleri tarafından İstanbul’da yapılıyor. Üretim kalitesi eşsizdir, montaj sadece profesyonel montaj ekibi tarafından gerçekleştirilir. Türkiye iklimine ve İstanbullunun açık havada yaşama sevincine özel olarak hitap eder. Özel yapım Yatay Mafsallı Tenteler katlanabilir  metal kolları ile şık ve etkili bir şekilde birleştirilmesi için tasarlanmıştır. Eğlenmek için kullandığınız geniş bir açık alana sahipseniz ve oranın üstünü örtmek için gölgelendirmeye ihtiyacınız varsa, mafsallı tente size bu konuda en iyi çözülerden birini sunar. Katlanır mafsallı  tenteler, şık bir alan oluşturmak için mükemmel bir yoldur ve  çok alanın daha iyi kullanılmasını sağlar. Katlanabilir mafsallı tenteler  katlanıp depolanabilmesi gibi ek bir avantajı ile herhangi bir ev yada iş yeri için çok yönlü bir uyum sağlar. Sahip olduğunuz yere uygun bir çok boyut seçebilirsiniz,

Bu harika gölgelendirme çözümlerinin satışı, evinnizdeki  yada iş yerinizdeki yaşam alanlarının konseptini evin yada iş yerinizi sınırlarının çok ötesine uzatan açık alanlar olarak dış alanların yeniden kullanılabilirliğini artırmaktadır. Bu nedenle ev sahipleri, iş yeri sahipleri fonksiyonel avantajlarından ötürü bu ürünlere rağbet gösteriyor, aynı zamanda evin, işyerinin genel görünümünü şıklaştırmakta ve bazı durumlarda satış fiyatını yükseltme faktöründen  dolayı Yatay Katlanabilir Mafsallı Tenteler bir hayli  ilgi çekiyor.

Tente_Pergola-Tente_2722915

Yatay Mafsallı Tente Özellikleri

  • Yatay Mafsallı Tente geri çektiğinizde, diğer tente ürünlerine kıyasla biraz farklı hareket eder.
  • Tente geri çekildiğinde  yatay bir konuma gelir ve taban veya oyma tezgahının altında kaybolur.
  • Genişletildiğinde tentenini açısı 80 dereceye kadar artabilir  eğer talep edilirse, tente dikey olarakda dönebilir.
  • Hareketli Yatay Mafsallı Tentekumaşı ek koruma gerektirmeden tüm balkon teras ve bahçeler için idealdir.
  • Yatay Mafsallı Tente, güneşin çok yoğun olduğu zamanlarda bile dışarıda olmanın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Körüklü Tente

Körüklü Tente Sistemleri, genellikle balkon ve camların üst kısımlarına konumlandıırılarak uygulanır. Diğer tentelerden farkı olarak yan kısımlarınında kapalı olması nedeni ile, yanda gelen güneş ışınlarını da keser.

İnceleyin

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Sistemleri zararlı ışınları, bir koruma faktörü ile bloke ederek altındaki herkesi güneşten ve yağmurdan korur. Mega Tente tarafından sağlanan tenteler yaşamak için daha fazla alan yaratır.

İnceleyin

Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemleri kentsel yaşam tarzını doğa ile birleştirir. Kapak ve kol mekanizması, geri çekildiğinde kapalı bir kaset içinde kalır. Kasetli tentenin düzgün ve ince görünümü zarafetin sadeliğini sevenler için ideal bir modeldir.

İnceleyin