Veranda Kış Bahçesi

Veranda Kış Bahçesi Sistemleri, cam tavan ve kapalı çatı kış bahçesi çeşiyleri ile kullanıcısına istenilen modellerde ebat ve ölççülerde yaz ve kış aylarında rahatlıkla ve tüm konforuyla kullanabileceğiniz sorunsuz bir yaşam alanı sunar. Kış bahçesi yaptıracaksanız ağır kış şartlarına tam uygun nitelikte güvenlikli ve tam ısı ve su  yalıtımlı kış bahçesi yaptırmaya özen göstermelisiniz. Kış bahçesi Modelleri Tek Eğimli Beşik Çatı ve Viktorial tasarım  başta olmak üzere bir kaç konbinasyonda’da  yapılabilir. Kış bahçesleri  ile kullanılmayan kamelyalarınızı,çatı teraslarınızı bahçesinizdeki boş alanları artık eski hallerinden çok uzak şık ve zarif bir kış bahçesi ile oda sıcaklığında bir artı yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz cam çatılı bir kış bahçesi yada cam oda şeklinde katlanır camlı  istenirse çatısı kapalı bir oda oluşturabilirsiniz. Evinizin o kapalı ortamından kış bahçelerinin o eşsiz cam çatı özelliğine  kavuşmanıza  bir telefon kadar yakınız. Kış bahçelerinin o saf ve sade güzelliğini sizlerde evlerinizde mutfak önlerinizde çatı teraslarınızda bahçenizde yaşamak için kış bahçe sistemlerini yaptırabilirsiniz.

Veranda Kış Bahçeleri günümüzde  lüks yaşam tarzı olmaktan  çıkıp normal bir ihtiyaç oldu. Özellikle son zamanlarda yapılan tüm yapı projelerinde kış bahçesi şartnamelere  eklenir hale geldi.

mimari-pergola-slider-16-1-1180x600

Cam Çatının Ferahlığı

Kışın o buz gibi soğuk havalarda oda sıcaklığının o eşsiz  zevkini veren tek sistem kış bahçesi sistemleridir. Cam catılı kış bahçenizde  kışın yağan kar ve yağmurun altında sıcak çayınızı yudumlarken aynı zamanda doğa ilede iç içe olmanın tanını çıkarın. Kış bahçelerinin bu  eşsiz zevkini yaşamak ve yaşatmak  için  bir an  önce yerinizi belirleyip kullanmadığınız boş alanlarınıza kış bahçesi yaptırmak harekete geçin bu konforu daha fazla ertlemeyin.

Isı ve Su Yalıtımlı Sıcak Mekanlar

Isı Yalıtımlı Kış Bahçeside özel üretim camlar güneşli ve soğuk havalarda ısı yalıtımı yüzde yüz ısı yalıtım sağlar. İçerisine su alan profiller oksitlenme yapmakta ve malesef geri dönülmez ciddi problemlere yol açmaktadır. Çatı bağlantı aksesuarları ve birleştirici profiller en üst düzey  su ve ısı izolasyonu sağlamak üzere üretilmiştir. Kış bahçeleri için  kullanılan çatı uygulamalarımız hiçbir şekilde içeriye su ve soğuk hava sızıntısı vermemek üzere dizayn edilmiştir.

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Pergola Tente

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun; Mega Tente Sistemleri size açık havada ekstra bir yaşam alanı sağlar.

İnceleyin

Rolling Roof Modern Pergola

Rolling Roof Modern Pergola dış ortam etkilerini yağmur, kar, güneş, rüzgar, gün ışığı gibi etkenlerden korunma imkânı sunmasının yanında ısı yalıtımlı oluşuyla da tam koruma sağlayan dört mevsimin konforunu yaşayabileceğiniz sistemimizdir.

İnceleyin

Giyotin Cam Küpeşte

Giyotin Cam Küpeşte sistemleri istenilen tüm ölçülere uygun özel olarak üretimi sağlanır ve her alanda rahatlıkla kullanılabilen, kullanışlı ve bir okadarda şık bir cam sistemidir.

İnceleyin