Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun; Mega  Tente Sistemleri size açık havada ekstra bir yaşam  alanı sağlar.  Yeterli eğimli, oval veya düz projelendirme ile  su geçirmez sadece gölge sağlamakla kalmaz aynı zamanda yağmur yada karlı havalardada kullanabilirisiniz.
Arzu edilen ebatlara ve estetik isteklere bağlı olarak seçim yapabileceğiniz bir dizi ürün çözümü mevcuttur. Örneğin, Pergola tente , terasınıza  akdeniz hissi verebilirisiniz. Bir sistemde yatay ve düşey bölgeleri birleştiren teras tenteleri de mevcuttur.

Standart elektrik motorlu pergola tente ile kolay kullanım sağlayarak ve çeşitli kontrol sistemleri ile otomatikleştirilebilir.
Mega Pergola Tente sürekli kalite kontrolü ile denenmiş ve test edilmiş markaların % 100 UV korumasına sahip kullanım sırasında, maksimum güvenlik ve işlevselliği garanti eder. Kendinize veya işyerinize onlarca tasarım  ve yüzlerce  renk kombinasyonu arasından Pergola Tente seçiminizi yapın.

mimari-pergola-slider-16-1-1180x600_640x325

Mega Eğimli Perola Tente

Mega eğimli  pergola tenteler, sabit raylar üzerinde hareket eden, alüminyum veya çelik yapılara entegre edilebilen hareketli tavan kapama sistemleridir.

Eğimli şekli, yağmur suyunun akıtılmasına kolaylık sağlar. Ürün bir duvara dayanarak veya bağımsız bir yapı şeklinde kullanılabilir.

İnceleyin

Mega Oval Pergola Tente

Mega oval  pergola tenteler, sabit raylar üzerinde hareket eden, alüminyum veya çelik yapılara entegre edilebilen hareketli tavan kapama sistemleridir.

Oval şekli, yağmur suyunun akıtılmasına kolaylık sağlar. Ürün bir duvara dayanarak veya bağımsız bir yapı şeklinde kullanılabilir.

İnceleyin
mimari-pergola-slider-16-1-1180x600-1_640x325
mimari-pergola-slider-16-1-1180x600-2_640x325

Mega Düz Perola Tente

Düz  Pergola Tenteler , raylar üzerinde hareket eden, alüminyum veya çelik yapılara entegre edilebilen hareketli tavan kapama  sistemidir.

Düz pergola tentede, kumaş gerdirildiğinde yağmur suyunun dışarı akıtılmasını sağlar. Ürün bir duvara dayanarak veya bağımsız bir yapı şeklinde kurulabilir.

İnceleyin

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Veranda Kış Bahçesi

Cam tavan ve kapalı çatı kış bahçesi çeşiyleri ile kullanıcısına istenilen modellerde ebat ve ölççülerde yaz ve kış aylarında rahatlıkla ve tüm konforuyla kullanabileceğiniz sorunsuz bir yaşam alanı sunar.

İnceleyin

Giyotin Cam Küpeşte

İstenilen tüm ölçülere uygun özel olarak üretimi sağlanır ve her alanda rahatlıkla kullanılabilen, kullanışlı ve bir okadarda şık bir cam sistemidir.

İnceleyin

Rolling Roof Modern Pergola

Rolling Roof Modern Pergola dış ortam etkilerini yağmur, kar, güneş, rüzgar, gün ışığı gibi etkenlerden korunma imkânı sunmasının yanında ısı yalıtımlı oluşuyla da tam koruma sağlayan dört mevsimin konforunu yaşayabileceğiniz sistemimizdir.

İnceleyin