Giyotin Cam Küpeşte

Giyotin Cam Küpeşte sistemleri istenilen tüm ölçülere  uygun  özel olarak üretimi sağlanır ve her alanda rahatlıkla kullanılabilen, kullanışlı ve bir o kadarda şık  bir cam sistemidir. Alanında en iyi geliştirilen motorlu otomatik pencere sistemlerin başını çeken  giyotin cam elektirik motorulu olup   cam sistemin çalışma şekli basit otomasyon sistemidir. Bu güçlendirilmiş hareket kabiliyeti  sistemi ile camlara eşit  oranda bir hareket kabiliyeti kazandırılmış olur. Giyotin Cam sisteminin en çarpıcı  özelliği sistemin ilk sırasında konumlandırılan sabit camdır. Hareketli camlar  bu sabit camın üzerine çekilir ve böylelikle sistem açık konumdayken dahi camlar aymı zamanda küpeşte vazifesi görür ve böylelikle giyotin camı oluşturur. Bu komplike  sistemin kullanımı oldukça kolaydır. Giyotin Cam ın nasıl kullanıldığını kullanımını dakikalar içerisinde öğrenebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen otomatik olarak açılıp kapanması sağlanmış  ve dikey açılan cam panellerini daha önce bir çok yerde görmüş olmalısınız. Bu paneller tam olarak  Giyotin cam olarak adlandırılır ve sistemde bulunan camlar kullanıcı kişi tarafından istenilen seviyede tutularak ayarlanabilir.. Kullanıcının o anki ihtiyacına olarak sistemde bulunan cam modülleri üç ayrı kademede ayarlayabilirsiniz. Her projede ısı yalıtım özelliği profesyonel olarak sağlanır. Tüm bu imkanlarlarıyla beraber Giyotin Cam Küpeşte nin farklı seçenek çokluğu, satın alınan ürünü her koşulda yönetmek isteyenler için iyi bir fırsat olanağı yaratıyor.

Giyotin Cam’ın bir diğer özelliği de  uzaktan kumandalı cam sistemleri’nden en tercih edileni olması. Böylelikle bu cam sistemini, yalnızca uzaktan kumanda yardımıyla rahatlıkla hiç zorlanmadan  kullanabilirsiniz.

mimari-pergola-slider-16-1-1180x600-5_640x320

Şık ve Zarif Tasarım

Bu ürünün bilinen ismi giyotin cam olmamaış olsaydı kesinlikle şık tasarım cam  olurdu herhalde, çünkü tasarımına tarzına en az kullanışlı özellikleri kadar özen gösterilmiş bir ürün. Kusursuz bir kullanımla birtlikte ürün size kusursuz  bir görüntüde sunuyor. Bu sistem yanlızca dizaynı için bile kayda değer sistemler arasında yer alır.

Teleskobik Cam

Teleskobik Cam Sistemi olarak da bilinen bu üründe tercih edilen motorlu cam sistemi, zengin ve detaylı bir içeriğe sahiptir. Bu zengin içeriği söz konusu motor şık ve estetik görünüm ile destekler. Bu özellikler ile birlikte ürün benzerlerinden çok farklı bir hale bürünüyor. Bugüne kadar üretilmiş en kaliteli cam sistemlerinden biri olan giyotin cam, başlı başına sizleri yeni bir yaşam alanına sürükleyecek. Teleskobik Cam da her türlü hava şartlarına karşı sunulacak en etkili en modern ısı izolasyon yöntemleri kullanılır.

mimari-pergola-slider-16-1-1180x600-6_640x325

Paslanmaz Profiler

Hareketli Cam Küpeşte sistemlerinde biri olan biri olan giyotin cam , imalatında özel üretim paslanmaz  profiller kullanılır. Bu  profiller yardımıyla ürünün paslanmaz hale getirilmesi ile ,  uzun ömürlü olmasını sağlanır. Giyotin cam sistemlerinde kullanılan güçlü çelik taşıyıcılar tamamen emniyetlidir. Sistem alternatif cam sistemleri sayesinde en üst düzeyde emniyetle geliştirilmiştir. Ürün tasarımı  duruşu ve görüntüsü  itibariyle zaten kullanıcısına yeterince güven vermektedir.

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Pergola Tente

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun; Mega Tente Sistemleri size açık havada ekstra bir yaşam alanı sağlar.

İnceleyin

Rolling Roof Modern Pergola

Rış ortam etkilerini yağmur, kar, güneş, rüzgar, gün ışığı gibi etkenlerden korunma imkânı sunmasının yanında ısı yalıtımlı oluşuyla da tam koruma sağlayan dört mevsimin konforunu yaşayabileceğiniz sistemimizdir.

İnceleyin

Veranda Kış Bahçesi

Cam tavan ve kapalı çatı kış bahçesi çeşiteri ile kullanıcısına istenilen modellerde ebat ve ölççülerde yaz ve kış aylarında rahatlıkla ve tüm konforuyla kullanabileceğiniz sorunsuz bir yaşam alanı sunar.

İnceleyin