Silindir Kasetli Tente

Silindir Kasetli Tente Sistemleri  kentsel  yaşam tarzını doğa  ile birleştirir. Kapak ve kol mekanizması, geri çekildiğinde kapalı bir kaset içinde kalır.  Kasetli tentenin düzgün ve ince görünümü zarafetin sadeliğini sevenler için ideal bir modeldir. bahçenizi terasınızı balkonunuzu rahatlatıcı bir zerafetle sarar ve misafirlerinizin kendini evin içinde  hissedeceği şık bir mekan olmasını sağlar. Ön panelin sayısız stil seçenekleri ve değişken tasarımları kullanıldığı alana bireysel bir özgünlük  katmaktadır. Sonuç olarak,  bütünüyle işlevsel bir performans sergileyerek temiz ve şık bir tasarım ürünüdür. Bu avantajlar sayesinde gölgede dinlenmekle beraber  rahatça birçok saat geçirebilirsiniz.

Silindir Kasetli Tente Sistemleri katlanır kollar, bir eğilme mafsalı aracılığıyla 5 – 25 ° eğim ayarı, ön profile entegre bir oluk yoluyla su boşaltımı gibi bir çok ekipman özelliği ile, çok sayıda isteğe bağlı  teknolojileri, renk çeşitleri ve ilave ekipman ile. büyüleyici derecede hafif bir görünüme sahiptir. İlerici stili Silindir Kasetli Tente ile bilinçli bir cephe tasarımını temsil eder.

mx-1-kategorie_0

Silindir Kasetli Tente Özellikleri

  • Silindir Kasetli Tente küçük ve kompakt ölçülerde bile, herhangi bir duvara veya tavana sığdırmak için mükemmeldir.
  • Hem katlanır kollar hem de silindir tüpü zarif bir şekilde kaplayan ”U” şekilli ön profil sayesinde ebat ve ağırlığı en aza indirgeyerek  balkon ve teraslarınız için ideal bir koruma sağlar.
  • Son olarak, çok sayıdaki seçeneği  yuvarlak çelik bağlantı zinciri ile veya mükemmel elverişlilik için geniş kumaş çeşitleri, dirsek eklemleri vasıtasıyla çalışma imkanı sunar.

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Körüklü Tente

Körüklü Tente Sistemleri, genellikle balkon ve camların üst kısımlarına konumlandıırılarak uygulanır. Diğer tentelerden farkı olarak yan kısımlarınında kapalı olması nedeni ile, yanda gelen güneş ışınlarını da keser.

İnceleyin

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Sistemleri zararlı ışınları, bir koruma faktörü ile bloke ederek altındaki herkesi güneşten ve yağmurdan korur. Mega Tente tarafından sağlanan tenteler yaşamak için daha fazla alan yaratır.

İnceleyin

Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemleri kentsel yaşam tarzını doğa ile birleştirir. Kapak ve kol mekanizması, geri çekildiğinde kapalı bir kaset içinde kalır. Kasetli tentenin düzgün ve ince görünümü zarafetin sadeliğini sevenler için ideal bir modeldir.

İnceleyin