Zip perde benzersiz bir gölgeleme sistemidir. Gelişmiş teknik tasarımı ile iş yerlerine ve evlere  modern bir görünüm sağlar. Kullanılan  kumaşın özel dikişi sayesinde Zip perdeler kullanıldıkları alanların rüzgara karşı direncini temel olarak arttırır. Kapalı pozisyondayken, haşere süzgeci görevini alır ve karartma tipi malzeme kullanıldığında karanlığı etkin bir şekilde sağlar.  Teknik fiber, Satiné, (PVC ile kaplanmış cam elyaf) veya Soltis (PVC tabakalı polyester elyaf) malzeme seçenekleriyle, güneş ışınlarına ve ısı kaybına  karşı maksimum koruma sağlamak, gün içerisinde optimal ışık seviyesini sağlamak ve optimal açık hava ile temas olanaklarını artırır. Dahili motor entegrasyonu ile, sistemin modern tasarımını ve genel konforunu ön plana çıkarır. Bu kullanışlı özellikler, Zip perde sistemini teknolojik olarak en üst düzey bir sistem haline getiren, gölgelendirme alanındaki teknolojik yapıların  konseptini etkin bir şekilde sağlayan özelliklerdir.  Zip Perde yüksek mukavemetli bir polyester elyaftan dokunan bir kumaştan, pigmentli PVC ile yüzey işleminden yapılır.  Precontraint teknolojisi kullanılarak iki yönde ön gerilime tabi tutulmakta, yüksek boyutsal stabilite ve dayanıklılık sağlanmaktadır. Zip Perdenin diğer avantajları arasında mükemmel ısı yalıtım özellikleri, optimum görsel ve ışık özellikleri, renk seçeneği (UV-filitresi) ve alev direnci (B1, M1) bulunmaktadır.

Zip Perde  kumaşı, dikişsiz bir şekilde takılmasını, gerilmesini ve raylarda ilerlemesini sağlayan özel bir sistem uygulaması ile donatılmıştır. Bu ekipmanın bir sonucu olarak, sistem çok güçlü ve rüzgara dayanıklıdır. Elektrik bağlantılı bir anahtar veya uzaktan kumanda ünitesi ile desteklenir. PVC kaplı fiberglas mükemmel boyut stabilitesi, yangın ve kimyasallara karşı koruma, UV kararlılığı ve sert hava koşullarına mükemmel direnç sağlar.  Standart versiyonda, kumaş % 42 fiberglas ve % 58 PVC kaplamadan (karartma tipi kumaşlar hariç) oluşmaktadır.

Zip Perde Özellikleri

 • Dekoratif ve modern bina dış elemanı,
 • Mutlak kumaş gerginliği sayesinde minimum ışık penetrasyonu,
 • Rüzgara karşı yüksek direnç,
 • Isı düzenleme etkisi,
 • Kapalı konumda haşere koruması,
 • İstenilen renge  göre çerçeve rengi (plastik parçalar hariç),
 • Elektrik motor ve uzaktan kumandalı kontrol sistemi.
 • Panoramik ve Pergola uyumlu keyifli bir kombinasyon
 • Çevre dostu /% 100 geri dönüştürülebilir
 • Mikro havalandırma ve su geçirmezlik özellikli.

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

 • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
 • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
 • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Pergola Tente

Açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun; Mega Tente Sistemleri size açık havada ekstra bir yaşam alanı sağlar.

İnceleyin

Rolling Roof Modern Pergola

Rolling Roof Modern Pergola dış ortam etkilerini yağmur, kar, güneş, rüzgar, gün ışığı gibi etkenlerden korunma imkânı sunmasının yanında ısı yalıtımlı oluşuyla da tam koruma sağlayan dört mevsimin konforunu yaşayabileceğiniz sistemimizdir.

İnceleyin

Veranda Kış Bahçesi

Cam tavan ve kapalı çatı kış bahçesi çeşiyleri ile kullanıcısına istenilen modellerde ebat ve ölççülerde yaz ve kış aylarında rahatlıkla ve tüm konforuyla kullanabileceğiniz sorunsuz bir yaşam alanı sunar.

İnceleyin