Mega Tente Sistemleri İnşaat ve Sanayi Ticaret Ltd.Şti

Mega Tente Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi , 1999 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları Pergola Tente, Giyotin Cam, Kış Bahçesi ve Cam Balkon sistemleridir, ve müşterilerine direk hizmet sunmaktadır.Bunun sebebi aracı firmalardan kaynaklanan iletişim problemleridir. Hizmetlerini kendi bünyesindeki iç mimar uzman kadrosu, geniş makina parkuru ve deneyimli montaj personeli ile sunmaktadır.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, çözüm ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi artı yaşam alanı ve tarzı markalarını bünyesinde barındıran Mega Tente Sistemleri, çalıştığı alanlarda lider bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Pergola Tente, Giyotin Cam , Kış Bahçesi, işlerinde faaliyet gösteren Mega Tente Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet veriyor.

Mega Tente Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor.

Türkiye’de sektöründe değişimin öncüleri arasında yer alan Mega Tente Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ , sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Mega Tente Sistemleri standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen sadece yerel değil küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.

Mükemmel İşçilik

Nasıl başlayacağından emin değil misin? ya da bir şeyler yapmaya hazır mısınız? Fotoğraf galerimize bir göz atın ve bize bir telefon açın. Bir pergola veya veranda , arka bahçenizi, ön bahçenizi, balkonunuzu, terasınızı veya hatta evinizin yanını sizin ve ailenizin tüm yıl boyunca eğleneceği yeni bir eğlence alanına dönüştürebilir. Evinizin değerine on binlerce lira değer katabilir. Ve evinizdeki odaları etkileyen aşırı soğuk veya sıcaklığı azalta bilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Çözüm Ortaklarımız