Eğimli Pergola Tente Sistemleri

Eğimli pergola sistemleri açılır kapanır bir tente sistemi olup yılın dört mevsiminde kötü hava şartlarından korunmak için kullanılır. eğimli pergola sistemleri raylar üzerinde hareket eden, alüminyum, ahşap ve çelik yapılara uyarlanabilen hareketli tavan sistemleridir. Düz eğimli pergola sistemleri Eğimli şekli, kumaş gerdirildiğinde yağmur suyunun akıtılmasını sağlar. Ürün bir duvara dayanarak veya bağımsız bir yapı şeklinde kurulabilir. Düz eğimli pergola sistemleri, Beaufort rüzgar skalası, 11 şiddetine 117 km/saat hızında rüzgarlara kadar dayanıklı, kara, yağmura ve de güneş ışığına karşı dirençli olarak tasarlanmıştır.  eğimli pergola sistemlerinin içerisinde yağmurlu ve karlı havalarda suyun dışarıya akması için su kanalları bulunmaktadır.

Eğimli pergola sistemlerinde açık alan kullanımında yüksek  verim alabilmek için sistemin ekstrüzyon alüminyum aksamı elektrostatik toz boya metoduyla boyanmaktadır. Bütün cıvata,vida ve pimler kullanım ömrünü uzun tutabilmek adına yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Eğimli Pergola Tente Özellikleri

  • Yanmaz, ateş yürütmez Alman Menşeili kumaş malzeme.
  • Yüksek alışımlı alüminyum kasa.
  • 304 Kalite paslanmaz çelikten üretilmiş aksam ve bağlantı parçaları.
  • Açılır – Kapanır otomasyon sistemini.
  • Somfy ve Becker otomasyon sistemi.
  • Parlaklığı ayarlanabilir LED – TEC teknolojisi.
  • Çevre etkenlerine karşın uzun ömürlü kullanıma uygundur.

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Pergola Tente

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun; Mega Tente Sistemleri size açık havada ekstra bir yaşam alanı sağlar.

İnceleyin

Oval Pergola Tente

Oval pergola sistemleri açılır kapanır bir tente sistemi olup, her türlü hava şartlarından korumak üzere tasarlanmıştır. Eğimli versiyonlar, Beaufort ölçeğinde 8. dereceden rüzgarlara karşı dayanıklılığı garanti ederken, düz versiyonlar 6. derece dayanıklılığa sahiptir.

İnceleyin

Düz Pergola Tente

Düz pergola sistemleri açılır kapanır bir tente sistemi olup yılın dört mevsiminde kötü hava şartlarından korunmak için kullanılır.

İnceleyin