Standart Mafsallı Tente

Standart Mafsallı Tente Sistemleri zararlı ışınları, bir koruma faktörü ile bloke ederek altındaki herkesi güneşten ve yağmurdan korur. Mega Tente tarafından sağlanan tenteler yaşamak için daha fazla alan yaratır. Kullanılan malzemeler en yüksek kalitede ve geniş bir kullanım yelpazesi sunar Hava şartlarına dayanıklı, sağlam ve çok yönlüdürler. ve en kalitelisi – Mega Tente Sistemleri tarafından İstanbul’da yapılıyor. Üretim kalitesi eşsizdir, montaj sadece profesyonel montaj ekibi tarafından gerçekleştirilir. Türkiye iklimine ve İstanbullunun açık havada yaşama sevincine özel olarak hitap eder. Özel yapım Standart Mafsallı Tenteler katlanabilir  metal kolları ile şık ve etkili bir şekilde birleştirilmesi için tasarlanmıştır. Eğlenmek için kullandığınız geniş bir açık alana sahipseniz ve oranın üstünü örtmek için gölgelendirmeye ihtiyacınız varsa, mafsallı tente size bu konuda en iyi çözülerden birini sunar. Katlanır mafsallı  tenteler, şık bir alan oluşturmak için mükemmel bir yoldur ve  çok alanın daha iyi kullanılmasını sağlar. Katlanabilir mafsallı tenteler  katlanıp depolanabilmesi gibi ek bir avantajı ile herhangi bir ev yada iş yeri için çok yönlü bir uyum sağlar. Sahip olduğunuz yere uygun bir çok boyut seçebilirsiniz,

Bu harika gölgelendirme çözümlerinin satışı, evinnizdeki  yada iş yerinizdeki yaşam alanlarının konseptini evin yada iş yerinizi sınırlarının çok ötesine uzatan açık alanlar olarak dış alanların yeniden kullanılabilirliğini artırmaktadır. Bu nedenle ev sahipleri, iş yeri sahipleri fonksiyonel avantajlarından ötürü bu ürünlere rağbet gösteriyor, aynı zamanda evin, işyerinin genel görünümünü şıklaştırmakta ve bazı durumlarda satış fiyatını yükseltme faktöründen  dolayı Standart Katlanabilir Mafsallı Tenteler bir hayli  ilgi çekiyor.

 

awnings.jpg

Standart Mafsallı Tente Özellikleri

  • Standart Katlanır Kollu Mafsallı Tente, paslanmaz çelik ikili çelik bağlantı zincirine sahip sağlam katlanır kolları sayesinde  optimum gerginliği ve üstün güneş koruması sağlar. sisteme entegre oluklu çekici bir ön profil,  suyu kolayca yanlara doğru iter.
  • İsteğe bağlı olarak, aralık ayarı dişli mekanizması , basit bir sarma kulpu yardımıyla gölgeleme açısının 4 ° ila 54 ° veya 35 ° ila 85 ° arasında kolaylıkla ayarlanmasını sağlayarak Standart Katlanır Kollu Mafsallı Tente’ye daha fazla esneklik sunar.

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
  • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
  • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Körüklü Tente

Körüklü Tente Sistemleri, genellikle balkon ve camların üst kısımlarına konumlandıırılarak uygulanır. Diğer tentelerden farkı olarak yan kısımlarınında kapalı olması nedeni ile, yanda gelen güneş ışınlarını da keser.

İnceleyin

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Sistemleri zararlı ışınları, bir koruma faktörü ile bloke ederek altındaki herkesi güneşten ve yağmurdan korur. Mega Tente tarafından sağlanan tenteler yaşamak için daha fazla alan yaratır.

İnceleyin

Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemleri kentsel yaşam tarzını doğa ile birleştirir. Kapak ve kol mekanizması, geri çekildiğinde kapalı bir kaset içinde kalır. Kasetli tentenin düzgün ve ince görünümü zarafetin sadeliğini sevenler için ideal bir modeldir.

İnceleyin