Körüklü Tünel Tente

Körüklü Tünel Tente sistemi mekana göre tasarlanan ve çelik konstrüksiyonla montaj yapılan bir tente modelidir. Bu tente  modeli genellikle otel, restaurant, cafe, bar gibi işletmelerin girişlerinde tercih edilmektedir. Mekanlara kattığı şıklık ve görsellik bakımından oldukça fazla tercih edilmektedir. Hemen hemen her mekana uyumluluk sağladığı gibi, kurulum  öncesi mekan keşfi gerektiren bir sistemdir. Bu yazımızda tentenin kurulumu, renk ve model seçimi ve tünel tente fiyatları konusunda  bilgilendirmeler yapacağız. Mekanda ölçüler alınması için keşif yapılması gerekmektedir. Keşif süreci bittikten sonra, müşteriye kullanılacak malzemeler konusunda  bilgiler aktarılır ve seçim yapılması adına destek sağlanır. Müşteri seçimleri doğrultusunda  en uygun tente sistemi ortaya çıkarılır ve imalatı için çalışmalar başlatılır. İmalatı biten tente modeli, montaj için mekana getirilir. Bu tente modelinin montajı minimum 5 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır fakat bu süre tentenin ebatlarına ve mekanın uyumluluğuna  göre daha kısa sürebildiği gibi daha uzun sürede de  tamamlanabilir. Kuullanılacak branda kumaşı, çelik konstrüksiyonu uzun yıllar dayanıklılık göstermektedir. Aynı zamanda Branda kumaşındaki seçimler doğrultusunda  uzun yıllar renk solmazlık etkisi de  bulunmaktadır. Tünel tenteler genellikle sabit görünümlerde  bulunur ve açılır kapanır özelliği bulunmamaktadır. Ekiplerimiz tünel tente hakkında  tüm detaylı bilgiyi tarafınıza  aktarmakta ve müşteri bilgilendirme konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kurulum öncesi mekanın ölçüleri alınır ve tentenin imalatı gerçekleştirilir. İmalatı tamamlanan tente montajı için alana getirilerek işlemler başlatılır. kurulum yaklaşık 5 iş günü içerisinde tamamlandığı gibi bu süre tentenin ebatlarına  göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda tünel tentenin çelik konstrüksiyonu elektrostatik toz boya sayesinde  istenilen renklerde   üretilebilir. Aynı zamanda  tentenin üzerine yazı, logo, marka gibi işlemlerde baskı yapılabilmektedir.

Körüklü Tünel Tenteleri müşterilerimizin bütçelerine göre en uygun  üreten firmamız, bu alanda en ideal çözümleri sunmaktadır. İlletişim adreslerinden hemen bizlere  ulaşabilir ve tünel tente fiyatları konusunda destek alabilirsiniz. Hayallerinizdeki tünel tenteyi en uygun fiyatlara gerçekleştirmek ve en ideal çözümler için kaliteli tente bir telefon uzağınızdadır.

koruklu-tente-25-1180x600

Körüklü Tünel Tente Özellikleri

 • Özel Çelik Profil veya Özel Alüminyum Profil Seçenekleri bulunmaktadır imalatı yapılacak olan Körüklü Tente Uzunluk ve Derinlik ölçülerine göre Açısının ayarlanması yapılır .
 • Tente sisteminin menteşeleri alüminyum pres dökümdür.
  Körüklü katlanır Tente Sisteminin Açılıp-Kapanması Makaralardan geçmekte olan özel Körüklü ipli Tente için imal edilmiş Tente ipiyle Manüel Elle yapılmaktadır.
  Körüklü Manuel Tente sisteminin uzunluğu maksimum : 100 cm – 600 cm’ kadar yapılmaktadır.
  Körüklü Karpuz Tente sisteminin derinliği maksimum :0.50 cm – 150 cm’ kadar yapılabilmektedir.
 • 5 Yıl Solmaz Su Tutmaz Garantili ithal Akrilik Kumaşlar kullanılmaktadır 100 den Fazla Renk ve Desen seçeneği bulunmaktadır.

Galeri

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen bize sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Bize ulaşan her e-postayı okuyoruz ve önemsiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

 • Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul
 • +90 0216 634 57 69, +90 0532 281 49 12
 • info@megatente.com

Sosyal Medyada Biz

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz

Körüklü Karpuz Tente

Körüklü Karpuz Tente Sistemleri, genellikle balkon ve camların üst kısımlarına konumlandıırılarak uygulanır. Diğer tentelerden farkı olarak yan kısımlarınında kapalı olması nedeni ile, yanda gelen güneş ışınlarını da keser.

İnceleyin

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Sistemleri zararlı ışınları, bir koruma faktörü ile bloke ederek altındaki herkesi güneşten ve yağmurdan korur. Mega Tente tarafından sağlanan tenteler yaşamak için daha fazla alan yaratır.

İnceleyin

Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemleri kentsel yaşam tarzını doğa ile birleştirir. Kapak ve kol mekanizması, geri çekildiğinde kapalı bir kaset içinde kalır. Kasetli tentenin düzgün ve ince görünümü zarafetin sadeliğini sevenler için ideal bir modeldir.

İnceleyin